Akcie v roku 2022

Akcie v roku 2022

 

Vinobranie v Pezinku je tradičným podujatím spojeným s obdobím oberačiek v regióne Pezinka. Odohráva sa v uliciach centra mesta s bohatým kultúrnym programom a pestrou ponukou gastronomických špecialít. Súčasťou vinobrania je aj alegorický sprievod, ktorý sa konal v nedeľu 18.9.2022 a zúčastnil sa ho aj jeden člen nášho klubu na replike tricykla.

Zraz historických bicyklov v obci Oponice pri Nitre. Skvelá akcia pre nadšencov historických bicyklov. Aj tento rok sa jej zúčastnilo niekoľko členov nášho klubu.

15. ročník, Veteran Car Club Pezinok, usporiadal jazdu pravidelnosti do vrchu. Na pozvanie organizátorov sa jej zúčastnili traja členovia nášho klubu a prezentovali návštevníkom pár kúskov historických bicyklov z našich zbierok. Návštevníci mohli obdivovať aj repliku anglického tricykla z roku 1884, ktorú vyrobil náš člen klubu.

V príjemnom prostredí kúpeľného parku sa konal piknik na ktorom sa zúčastnili aj členovia klubu Tyrnaviavelo. Program bol bohatý, skvelá živá hudba, výstava klobúkov a súťaž najkrajšieho klobúka,...

Súčasťou programu je slávnostný sprievod k prameňom a požehnanie prameňov. Predstavenie historických vozidiel, jazda elegancie historických bicyklov a súťaž o najkrajšie historické vozidlo. Akcie sa zúčastnilo pár našich členov.

Skoro polovička členov klubu sa zúčastnila na peknej akcii "Deň otvorených dverí v Palárikove". Akcia bola v peknom prostredí nádvoria Kaštieľa, ktorý sa ocitol v minulom storočí. Kaštieľ v Palárikove ožil swingom a eleganciou tridsiatych rokov. Do minulého storočia preniesla návštevníkov výstava historických vozidiel a dobovej techniky, medzi...