Akcie v roku 2021

Akcie v roku 2021

 

V roku 2017 sme zorganizovali výstavu k výročiu 200. rokov od vynálezu dreziny, predchodcu bicykla. Po viac ako 4. rokoch sa nám zase podarilo zorganizovať výstavu historických bicyklov v spolupráci so Západoslovenským múzeom v Trnave. Viac o výstave sa dozviete s plagátu a článku, ktorý vyšiel v Novinkách z radnice.

Už po druhý raz zavítali cyklisti Okolo Slovenska do Trnavy. Ako klub, sem sa zase zúčastnili a prispeli výstavkou našich historických bicyklov a tak prezentovali mesto Trnava na tejto súťaži s medzinárodnou účasťou.
Posledná 4. etapa viedla z Trenčianských Teplíc do Trnavy. Vo veľkom finále v Trnave zvíťazil Itamar Einhorn a Peter Sagan bol tesne...

18.9.2021 po viac ako roku zase zasadla členská schôdza klubu. Konečne sme sa zase stretli a prebrali potrebné veci a popritom zablahoželali ďalšiemu nášmu členovi, ktorý dosiahol okrúhle výročie.

Pár členov nášho klubu sa zúčastnilo akcie Deň rodiny 2021. Potešili sme pár detských očí a ich rodičov, výstavkou našich historických bicyklov.

Konečne po uvoľnení opatrení z dôvodu Covid-19, sme mohli zorganizovať jazdu historických bicyklov po Trnave. Zase to bolo v takej komornejšej atmosfére, bez reklamy. Keďže stále pretrvávajú určité opatrenia. Sme radi, že sme sa zase po roku stretli a odjazdili okruh po starej Trnave. Dúfame, že rok 2021 bude rokom, kedy to už začne žiť a akcií...